Vila Na Vršku

Vila Na Vršku

Galerie interiérů

Nabízíme prodej luxusní rodinné vily s terasami, saunou a bazénem na jižní stráni, vysoko na skále nad Vltavou, v Řeži u Prahy. Vila má přímý výhled na nádherný vltavský meandr. Pozemek čítá 861 m², zast. plocha 169,3 m² plus zahradní terasy 59,2 m². Upravená zahrada s keři a stromy - 691,7‬ m². Užitná plocha vily je 433,9‬ m², z toho obytná 248,2 m² plus pochozí zelená střecha 25,2 m² a ochozový balkon 42,7 m². K domu náleží garáž pro dva vozy (43,3 m²). Vila je součástí nově vznikajícího unikátního vilového projektu Na Meandru - 15 designových vil čtyř typů s pokrokovou energetikou a hospodařením s vodou. Tato vila je situována v přední části projektu s výhledem na údolí.

V přízemí se nachází vstupní hala se zelenou stěnou, šatna, technická místnost, prádelna a také pracovna s koupelnou a výstupem na zahradu. Prostorný obývací pokoj (70 m²) je prosklený na terasu s bazénem a do zahrady. Je zde krb, kuchyňská, jídelní a relaxační zóna a designové schodiště do patra. V patře jsou tři ložnice s koupelnami, sauna a fitness místnost vedoucí na střešní terasu s výhledem na do kraje a na zahradu. A výhled je opravdu krásný - na skály protějšího, levého vltavského břehu s unikátní památkou Levý Hradec u Roztok.
Příjemný design a architekturu umocňuje praktičnost a také pokroková energetika domu zajišťující osobní nezávislost a nízkou provozní nákladovost (20-25.000 Kč/rok). Je zde sofistikovaně zkombinována fotovoltaická elektrárna s úložištěm, termický solární systém, rekuperace, tepelné čerpadlo země-voda (s vrtem ve skále) a systém pro hospodaření s odpadním teplem a užitkovou vodou pro zálivku zahrady. Náklady na bydlení snižuje i pokrokově řešené vytápění a chlazení (podlahové i stropní). Okna jsou posuvná, velkoformátová, izolační, s chytře řízenými venkovními žaluziemi. V interiéru jsou použity kvalitní přírodní materiály. Součástí je luxusní koupelna. Po obvodu horního patra vede balkon s výstupem ze všech ložnic. Vila je zabezpečena a chytře řízena. Bližší info i k dalším typům domů, standardům a technologiím rádi poskytneme na osobní schůzce.

Lokalita projektu je neopakovatelná. Přímo od domů vede stezka k Vltavě – buď směr Troja, nebo (na kole) až do Drážďan. Vltavské přívozy či lávka pro pěší přímo v Řeži ji propojují s levým břehem a lokalitami Prahy 6. Přírodní rezervace, zelené údolí Vltavy i pradávné kulturní památky jsou součástí každodennosti. V místě se nachází nedaleko u řeky školka a škola, v obci je restaurace a obchody; občanská vybavenost je i v nedalekých Klecanech. Do OC Letňany dojedete za 17 minut. Do centra Prahy dojedete mimo špičku za 30 min. V obci je vlaková stanice s parkováním (pár minut autem i pěšky), do Prahy Masarykovo nádraží 18 min. Po dostavění pražského obchvatu se dostupnost do centra a na levý břeh významně vylepší (diskutovaný termín dokončení 2026). Více informací rádi poskytneme na osobní schůzce.

Realitní poradce

Ing. Šárka Tichá

Ing. Šárka Tichá

sarka.ticha@luxent.cz

+420 734 445 445


Podrobné informace

Cena: Rezervace

Adresa: U Tří Jezevčíků, Středočeský kraj, Husinec, Řež

Počet nadzemních podlaží: 2

Typ: Dům

Dispozice: 5+kk

Obytná plocha: 248 m2

Plocha pozemku: 861 m2

Balkon: Ano (42 m2)

Terasa: Ano (74 m2)

Zahrada: 691 m2

Vlastnictví: Osobní

Parkování: Garáž

PENB: B - Velmi úsporná

Odeslat poptávku

Další nemovitosti v nabídce

Vila Na Vršku

Vila Na Výsluní

Vila Skalní

Vila Vyhlídková

Vila Na Vinici

Vila Nad Meandrem