Vila Zahradní

Vila Zahradní

Galerie interiérů

Nabízíme prodej luxusní rodinné vily s terasami, saunou a bazénem na jižní stráni, vysoko na skále nad Vltavou, v Řeži u Prahy. Vila má výhled na nádherný vltavský meandr. Pozemek čítá 1.081 m², zast. plocha 169‬ m² plus zahradní terasy 69,1 m². Upravená zahrada s keři a stromy 912 m². Užitná plocha vily je 363,7‬ m², z toho obytná 238 m² plus pochozí zelená střecha 50,2 m² a ochozový balkon 17,5 m². K domu náleží garáž pro dva vozy (43,2 m²). Vila je součástí nově vznikajícího unikátního vilového projektu Na Meandru - 15 designových vil čtyř typů s pokrokovou energetikou a hospodařením s vodou v různých cenových relacích. Tato vila je situována v přední části projektu s výhledem na údolí.

V přízemí se nachází vstupní hala se zelenou stěnou, šatna, technická místnost, prádelna a také pracovna s koupelnou a výstupem na zahradu. Prostorný obývací pokoj (68,1 m²) je prosklený na terasu s bazénem a do zahrady. Je zde krb, kuchyňská, jídelní a relaxační zóna a designové schodiště do patra. V patře jsou čtyři ložnice, dvě koupelny, sauna a fitness místnost vedoucí na střešní terasu s výhledem na do kraje a na zahradu. A výhled je opravdu krásný - na skály protějšího, levého vltavského břehu s unikátní památkou Levý Hradec u Roztok.
Příjemný design a architekturu umocňuje praktičnost a také pokroková energetika domu zajišťující osobní nezávislost a nízkou provozní nákladovost (20-25.000 Kč/rok). Je zde sofistikovaně zkombinována fotovoltaická elektrárna s úložištěm, termický solární systém, rekuperace, tepelné čerpadlo země-voda (s vrtem ve skále) a systém pro hospodaření s odpadním teplem a užitkovou vodou pro zálivku zahrady. Náklady na bydlení snižuje i pokrokově řešené vytápění a chlazení (podlahové i stropní). Okna jsou posuvná, velkoformátová, izolační, s chytře řízenými venkovními žaluziemi. V interiéru jsou použity kvalitní přírodní materiály. Součástí je luxusní koupelna. Po obvodu horního patra vede balkon s výstupem ze všech ložnic. Vila je zabezpečena a chytře řízena.

Lokalita projektu je neopakovatelná. Přímo od domů vede stezka k Vltavě – buď směr Troja, nebo (na kole) až do Drážďan. Vltavské přívozy či lávka pro pěší přímo v Řeži ji propojují s levým břehem a lokalitami Prahy 6. Přírodní rezervace, zelené údolí Vltavy i pradávné kulturní památky jsou součástí každodennosti. V místě se nachází nedaleko u řeky školka a škola, v obci je restaurace a obchody; občanská vybavenost je i v nedalekých Klecanech. Do OC Letňany dojedete za 17 minut. Do centra Prahy dojedete mimo špičku za 30 min. V obci je vlaková stanice s parkováním (pár minut autem i pěšky), do Prahy Masarykovo nádraží 18 min. Po dostavění pražského obchvatu se dostupnost do centra a na levý břeh významně vylepší (diskutovaný termín dokončení 2026). Bližší info i k dalším typům domů, standardům a technologiím rádi poskytneme na osobní schůzce.

Realitní poradce

Ing. Šárka Tichá

Ing. Šárka Tichá

sarka.ticha@luxent.cz

+420 734 445 445


Podrobné informace

Cena: Cena na vyžádání

Adresa: U Tří Jezevčíků, Středočeský kraj, Husinec, Řež

Počet nadzemních podlaží: 2

Typ: Dům

Dispozice: 6+kk

Obytná plocha: 238 m2

Plocha pozemku: 1 081 m2

Balkon: Ano (17 m2)

Terasa: Ano (82 m2)

Zahrada: 912 m2

Vlastnictví: Osobní

Parkování: Garáž

PENB: B - Velmi úsporná

Odeslat poptávku

Další nemovitosti v nabídce

Vila Na Vinici

Vila Skalní

Vila Zahradní

Vila Na Vršku

Vila Na Stráni

Vila Říční